Reklāmas iespējas

Lai izvietot reklāmu Laulibas.Lv vai kādā no mūsu projektiem (KāzuKatalogs.Lv, ManaKleita.Lv, Carpoint.Lv, Juvelierizstradajumi.Lv) lūdzu sazinieties ar administrāciju, aizpildot kontaktformu vai zvanot mums pa tālr. 20227365. Mēs esam pieredzējusi un idejām bagāta komanda, kura spēs piedāvāt labākos risinājumus un cenas, lai veidotu Jūsu atpazīstamību vai piesaistītu jaunus klientus. Bez banneru un saišu izvietošanas mēs varam piedāvāt : jūsu produktu tirdzniecību, reklāmrakstu sagatavošanu un publicēšanu, konkursu rīkošanu un popularizēšanu un cita veida sadarbības modeļus

Uz partnera lapu aizsūtītie apmeklētāji ( 1769 ) 72h laikā ( no akcijas )

TOP5 izejošie klikšķi uz partneru lapām 01.01.2012 - 10.01.2012

Papildus reklāmai mūsu interneta vietnēs, varam piedāvāt arī reklāmu mūsu sociālo tīmekļu profilos, piem., Draugiem.lv mums jau ir vairāk kā 2200 sekotāji, salīdzinājumā ar 220 sekotājiem Precos.Lv un 1500 sekotājiem Preceties.lv, kas varētu teikt, ka ir mūsu tuvākie konkurenti. Tāpat mums ir arī draugiem.lv domubiedru grupa ar 7000 sekotājiem.

Patlaban ikdienas caur Laulibas.Lv un tam saistītajiem projektiem mūs apmeklē vidēji 2000 cilvēku, no kuriem 89% ir sievietes. Izteiktākā apmeklētāju vecumu grupa ir 18-30 gadi.

Ja jūs Google ierakstīsiet “kāzas”, “kāzu kleitas”, “laulību gredzeni”, “saderināšanās gredzeni” vai kādu citu no meklētākajiem atslēgas vārdiem, tad mūs noteikti atradīsiet meklēšanas rezultātu pašā augšā, kas garantē, ka reklamējoties pie jums klienti jūs atradīs.

 

123